Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mackovo peklo

25. 11. 2007

Macek ležel v poklidu na svém sádelnatém bočku a něco si pobrukoval do té doby, než mu do terárka jako vetřelec vrazila velká lidská ruka.

"běhat půjdeš, parchante, "zavrčel nabručený ženský hlas.

"Kvíííík," poděsilo se náhlého pohybu morče a utrousilo na modrý koberec bobek.Celý víkend byla někde v tahu, nedala mi najíst a teď mě ta kráva ještě nutí kmytat packama, říkal si napruzený Macík a poškrábal se za uchem.

"Běhej!" zařval zase ten známý hlas a na morče doletěl plyšový ježek. Zvířátko se polekalo a uteklo pod stůl, kde se strachy pomočilo.

Svině, takhle mě týrat! Za to jí tady pořádně zaneřádím ten tyrkysový koberec hnědýma nábojema ze zadku, spřádal svůj nekalý plán Macík. Jenomže to už ho draply ty velké vysušené ruce a zvedaly jej někam nahoru.

Dívka ho začala hladit po zádech. To mělo morčatisko rádo. Celé se jí natáhlo na klín a spokojeně pomrkávalo. Ale již nachystané anální náboje zadržet nedokázalo. Dle dívčina vřískotu usoudilo, že asi z jeho čokoládového výtvoru radost nemá. Tak ji pro jistotu i pochcalo. Aspoň mě hodila zpátky domů, uvažoval Macek. Příště ji ohodím hned ze začátku, aby si rozmyslela mě budit a honit po pokoji, řekl si a řádně si lokl z napáječky, aby měl co pouštět.

Zazvonil telefon. ta zlá holka ho zvedla. Macek jistojistě poznal, že ta buchta s někým flirtuje. Byla přehnaně milá a debilně se uculovala a co ho zarazilo nejvíc bylo, že člověku na druhé straně aparátu říkala koblížku. Macek jen obrátil své černá očka v sloup a ukousl si zbytku mrkve, který měl ve špinavých pilinách už od rána. Mrkev s čůránkovou příchutí. To měl nejraději.

Ta husa si zase něco patlala na svůj obličej, přičemž vypadala pořád stejně hrozně, akorát v barvách. To morčák měl úplně jiný vkus, měl rád velké zrzavé morčecí samice s hustou lesklou srstí a dravým pohledem. Ikdyž mu její škrabání na zadku připadalo příjemné, žádnou erotiku v tom nenacházel. Jenže teď má asi jiného samce, posteskl si.

Je blbá, týrá mě, špatně mi stříhá drápky, ale asi ji mám rád, říkal si bělounký hlodavec.Jenomže teď už nejsem na prvním místě. Kdybych měl mít jediný přání, přál bych si ho zakousnout.

Za holkou se zavřely dveře a v pokoji zůstal jen odér ze silného parfému. Morče se natáhlo na svůj sádelnatý bok a usnulo.


Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Macík se má stopro dobře!

(Vsetíňák, 28. 12. 2007 17:17)

No, tak snad chudáka pana Morčáka netýráš! Já tomu teda vůůůůbec nevěřím! Vím, že se o něho mooooooc dobře staráš!

grrrr

(chlupatíno zmrdíno, 25. 11. 2007 23:38)

romulinko či romko, asi tě velmi irituje že nejsi na prvním místě co.. měla by ses raději starat o páreček svých koz místo obtěžování jednoho údajně teplého týpka, kterému pak stejně ujedeš na pahrbek :))

přiznání

(žužu, 25. 11. 2007 23:29)

Ano, přiznávám se! Týrám ho hlady! Není to z těch fotek zřejmé?

zachante macka

(Romulinka, 25. 11. 2007 23:23)

jsem pod tlakem a proto musim napsat ze zuzu celedikova popravdu sve morce netyra...vlastne jej opatruje jako oko v hlave.

ty stetko

(Romulinka, 25. 11. 2007 22:57)

Je od prvopocatku jasne ze to morce tyras...jsi sprosta mrcha nic vic...shor